ע"ר 580725042

EN

עזרה וייעוץ רפואי

בקרב המשפחות המתמודדות עם אתגרים כלכליים ישנם לא מעטים המתמודדים עם מקרים רפואיים המחייבים ליווי צמוד ולעיתים תכופות גם השאלת ציוד רפואי לחולה שמגיע הביתה או לתקופת החלמה של חולה.

לצורך כך אנו עומדים לצד המשפחות והחולים בשעתם הקשה, בפעילות של הכוונה רפואית מקצועית וסיוע כלכלי כנדרש. הארגון מלווה את החולה ומשפחתו בכל מסלול האתגרים – מקיפה את החולים ומשפחותיהם בחום, באהבה ובמבנה רחב ומגוון של אפשרויות סיוע ייחודיים וחדשניים הניתנים בדרך מקצועית.

בשם למעלה מחמישה עשר אלף התומכים הנפלאים שלנו, אנו פועלים מתוך תחושת שליחות וערבות הדדית, באהבת אדם ובחמלה אינסופית.

הצטרפו היום למעגל השותפות הגדול של הערבות ההדדית, וסייעו לנו להמשיך את הפעילות למען אותם חולים ומשפחותיהם.

53 פגישות יעוץ ממוצע בשבוע

מחלקת הייעוץ הרפואי של קופת רבי מאיר בעל הנס מקיימת בשבוע בממוצע 53 פגישות ייעוץ פרונטאליות ווירטואליות. בכל פגישה מושקע זמן רב הן בהכנת החומרים הרפואיים לפגישה, והן התאמת הרופא הכי טוב למקרה הספציפי.

קשרים עם טובי הרופאים

מחלקת הייעוץ וההכוונה הרפואית של קופת רבי מאיר בעל הנס מקושרת במיטב בתי החולים בארץ ובעולם. לא נדיר לראות יועץ מישראל בשיחה וידאו טרנס אטלנטית עם רופא מבוסטון או משיקגו

שלא על מנת לקבל פרס

כל הפעילות ניתנת חינם אין כסף לטובת החולים ובני משפחותיהם. כל הפעילות ממומנת מתרומות של תורמים נכבדים נדיבי לב מהארץ ומהעולם.

שביעות רצון מובילה

בסקרי שביעות רצון שנערכו בקרב הנעזרים במחלקה עולה כי אחוז גבוה מאוד של הנעזרים שבע רצון מהתוצאות ומההכוונה המדוייקת ראותה קיבלו.

גם הרופאים מתנדבים

עשרות רופאים מתחומים שונים שהתוודעו לעולם החסד המופלא של קופת רבי מאיר בעל הנס, נרתמו אף הם ומענקים שעות ייעוץ "פרו-בונו" חינם אין כסף! שאפו!

בזכותכם נצליח להתרחב

עקב הביקוש הרב נוצרו עומסים רבים ובקשת רבות ממתינות למענה. העזרה שלכם תעזור לנו להרחיב את המחלקה ולתת מענה ולהביא מזור ומרפא לממתינים הרבים.

מסירות ללא גבולות

מתנדבי המחלקה מסורים לעבודתם ללא גבולות של שעון או שעות עבודה. כשזה מגיע לבריאות אי אפשר להסתכל על השעון, כל תיק המונח לפתחו של מתנדב יגרום לו להתרכז בתיק ולעשות את מירב המאמצים כדי להביא מזור ומרפא.

השמירה

על חיילנו

ההגנה

על בטחוננו

תורמים עכשיו לשמירה והגנה

דילוג לתוכן